Lato to czas wypoczynku letniego, dlatego też niedawno przygotowaliśmy ognisko dla dzieci uczestniczących w półkoloniach organizowanych przez GOPS w kartuzach. Zapraszamy do galerii fotografii: galeria
Lato to czas wypoczynku letniego, dlatego też niedawno przygotowaliśmy ognisko dla dzieci uczestniczących w półkoloniach organizowanych przez GOPS w kartuzach. Zapraszamy do galerii fotografii: galeria