Dziś w godzinach rannych wróciło 10 dzieci z letniego wypoczynku w Czechach, który finansowała nasza Fundacja. Uczestnicy kolonii byli bardzo zadowoleni; wrócili z licznymi wrażeniami i wspomnieniami. Cieszy nas, że dzieci nawiązały nowe znajomości; że miały możliwość aktywnego wypoczynku, obejrzenia ciekawych miejsc i skorzystania z róznych atrakcji. Liczymy, iż w przyszłości będziemy mogli pomóc liczniejszej grupie.
Zapraszam do galeri:Powrót dzieci z kolonii
+ 48 501 771 951

