10 sierpnia 2015 roku byliśmy z dziećmi na wycieczce w Akwarium Gdyńskim, gdzie uczestnicy mogli poznać różne gatunki ryb i stworzeń morskich, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu. Ponadto spacerowaliśmy po Gdyni, jedliśmy wyśmienite lody.
Organizacja wycieczki była możliwa dzięki wielkiemu sercu firmy przewozowej IRBUS oraz kierownictwu Akwarium.
Serdeczne dziekujemy w imieniu dzieci.
Zapraszamy do galerii
+ 48 501 771 951

