Nadchodzi koniec ferii zimowych, dlatego też w te ostatnie chwile postanowilismy zabrać dzieci do kina Krewetka na bajkę "Misiek w Nowym Jorku". Oczywiście był także spacer po Gdańsku, odpoczynek i ciastka w ciastkarni. Miło spędzony dzień. Pogoda dopisała.
Zapraszamy do galerii
+ 48 501 771 951

