21 kwietnia nasza Fundacja zorganizowała wycieczkę do Sopotu. Uczestnikami byli podopieczni Centrum Integracji Społecznej w Ostrzycach. Obejrzano Skansen Archeologiczny, zwany grodziskiem w Sopocie oraz Muzeum Sopotu, gdzie była przygotowana wystawa dotycząca sopockiego sportu. Oczywiście był też spacer po molo. Zapraszam do galerii foto
+ 48 501 771 951

