Znamy już laureatów konkursu na filmik, którego organizatorem była nasza Fundacja. I miejsce otrzymała Pani Iga Piątkowska. Komisja nie przyznała drugiego i trzeciego miejsca.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Fundacji po odbiór nagrody.
Znamy już laureatów konkursu na filmik, którego organizatorem była nasza Fundacja. I miejsce otrzymała Pani Iga Piątkowska. Komisja nie przyznała drugiego i trzeciego miejsca.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Fundacji po odbiór nagrody.