Mieliśmy dziś przyjemność gościć w Gimnazjum w Sierakowicach. Dziękujemy za serdeczne i rodzinne przyjęcie. Dziękuję też Kindze, Waldkowi i Darkowi za poświęcony czas i danie świadectwa trzeźwości.
Zapraszamy do fotogalerii
Mieliśmy dziś przyjemność gościć w Gimnazjum w Sierakowicach. Dziękujemy za serdeczne i rodzinne przyjęcie. Dziękuję też Kindze, Waldkowi i Darkowi za poświęcony czas i danie świadectwa trzeźwości.
Zapraszamy do fotogalerii