Fundacja brała udział 9 lipca 2016 w Festiwalu "Ludzie dla ludzi" - Targach Organizacji Pozarządowych. Wraz z kilkoma innym organizacjami przygotowaliśmy soisko z warsztatami skierowanymi do dzieci. Można było m.in. wykonać gniotka, wykonać ciekawe eksperymenty, pomalować w fantazyjne wzory buziaki i oczywiście ozdobić farbami wielkie, trójwymiarowe domki z tektury i kolorowanki XXL.
Odwiedziło nas wiele dzieci wraz z rodzicami. Cieszymy się, że zainteresowanie było widoczne także wśród rodziców, mediów i innych gości.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i naszym przyjaciołom za pomoc w tym dniu.
Zobacz więcej w fotogalerii
+ 48 501 771 951

