16 grudnia 2016 r. w Kartuskim Centrum Kultury odbył się koncert, podczas którego publiczność poznać mogła niezwykłą historię życia i drogi dnasz o trzeźwości Piotra Nagla, muzyka, który od 19 lat zdrowieje - nie pije i nie bierze narkotyków, choć przez lata był uzależniony. Spotkanie, którego organizatorem była fundacja Pomorskie miała też drugi, charytatywny wymiar - w jego trakcie przeprowadzono zbiórkę publiczną na rzecz dzieci, których rodziny są objęte opieką organizacji.
W zorganizowanej zbiórce publicznej (nr 2016/3691/OR) zebrano kwotę 1030,84 zł. Środki zostały wpłacone na konto Fundacji. Bardzo dziękujemy darczyńcom.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z koncertu.
+ 48 501 771 951

