9 stycznia 2016 roku nasza Fundacja miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu noworocznym z Mikołajem w Klubie Abstynenta w Kartuzach. W spotkaniu uczestniczył także Burmistrz Kartuz oraz pracownicy GOPS i komisji ds przeciwdziałania uzależnieniom. Ciszymy się, że podarowane przez naszą Fundację słodycze sprawiły wielką radość dzieciom.
Mile spędzone chwile w rodzinnej i domowej atmosferze będą w naszej pamięci.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
+ 48 501 771 951

