Po raz pierwszy nasza Fundacja brała udział w Wielkiej Orkiestrze Światecznej Pomocy. Sztab znajdował się w Domu Kultury w Kartuzach, a szefem była Pani Aleksndra Lewna. Nasza Fundacja przygotowała, przy współpracy z firma animacyjną karoliny Kępki, stoisko z zabawami dla dzieci (malowanie buziek, mini zamek dmuchany do skakania, kącik plastyczny, kącik - przebieralnia w kostiumy), a także punkt informacyjny o tematyce profilaktyki uzależnień. Ponadto podarowane na aukcję fanty zostały wylicytowane na łączną kwotę 850 zł.
Cieszymy się, że nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem i czekamy z niecierpliwością na WOŚP za rok.
Zapraszamy do fotogalerii.
+ 48 501 771 951

