Wizyta robocza w Gospodarstwie Agroturystycznym DIANA w Goręczynie
W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne DIANA w Goręczynie.
Pozyskany sprzęt komputerowy - wkrótce zajęcia
Pozyskaliśmy 2 monitory do prędzej otrzymanych jednostek...
Pozyskane granty
Pragniemy poinformować, iż Fundacja otrzymała dofinansowanie...
Zakończenie ferii zimowych - wyjazd do kina
Nadchodzi koniec ferii zimowych, dlatego też w te ostatnie chwile postanowilismy zabrać dzieci do kina Krewetka na bajkę "Misiek w Nowym Jorku".